Trainingen

Door: Roy Nijkamp, 13 Januari 2017 21:20, views: 18290

Categorie-indeling

Leeftijdsindeling  
Categorie Geboren in
Minipupillen 2009 of later
Pupillen C 2008
Pupillen B 2007
Pupillen A 2006-2005
Junioren D 2004-2003
Junioren C 2002-2001
Junioren B 2000-1999
Junioren A 1998-1997
Senioren 1996 en eerder
Masters mannen en vrouwen 1981 en eerder

 

Zomer trainingen Winter trainingen 

Zomer

Maandag      
18.00 - 19.00 Pupillen B en C en Mini pupillen Annelot en Marthe Bijenkamp
18.00 - 19.00 Pupillen A Nicolette en Mohammed Bijenkamp
19.00 - 20.15 Junioren A/B/C "Mila loop training" Hilko  Bijenkamp
18.00 - 19.30 Junioren C en D "technische" Doris Bijenkamp
19.15 - 20.15 Loopgroep "Recreanten 1" Bert Bijenkamp
20.15 - 21.30 Loopgroep "Recreanten 2" Ton Bijenkamp
Dinsdag      
19.30 - 20.45 Langeafstandslopers Thijs Bijenkamp
19.45 - 20.45 Loopgroep "Run4you" Lian Bijenkamp
Woensdag      
09.00 - 10.15 Loopgroep "Recreanten 3" Pim Bijenkamp
18.00 - 19.00 Pupillen A, B en C en Mini pupillen Mohammed/Marthe Bijenkamp
18.00 - 19.00 Junioren D Leonie Bijenkamp
19.00 - 20.00 G-groep Rita/Nicolette Bijenkamp
19.00 - 20.15 Junioren A/B/C (Technisch) Leonie en Doris Bijenkamp
19.00 - 20.15 Junioren A/B/C "Mila loop training" Wouter Bijenkamp
20.15 - 21.30 Loopgroep "Recreanten 4" Rita Bijenkamp
Zaterdag      
09.00 - 10.15 Loopgroep "Vroege Vogels" Willem Bijenkamp
Zondag      
09.30 - 11.00 Duurloopgroep Jan  

Winter

Maandag      
18.00 - 19.00 Pupillen B en C en Mini pupillen Annelot en Marthe Pickerhal
18.00 - 19.00 Pupillen A Nicolette en Mohammed Pickerhal
19.00 - 20.00 Junioren D en C (Technische nummers) Leonie en Doris Pickerhal
19.00 - 20.15 Junioren A/B/C "Mila loop training" Hilko Bijenkamp
19.15 - 20.15 Loopgroep "Recreanten 1" Bert Bijenkamp
20.15 - 21.30 Loopgroep "Recreanten 2" Ton Bijenkamp
Dinsdag      
19.30 - 20.45 Lange afstandslopers Thijs Bijenkamp
19.45 - 20.45 Loopgroep "Run4you" Lian Bijenkamp
Woensdag      
09.00 - 10.15 Loopgroep "Recreanten 3" Pim Bijenkamp
18.00 - 19.00 Pupillen A, B en C en Mini pupillen Mohammed/Marthe Bijekamp
18.00 - 19.00 Junioren D Leonie Bijenkamp
19.00 - 20.00 G-groep Rita/Nicolette Bijenkamp
19.00 - 20.30 Junioren A/B/C (Technisch) Doris Bijenkamp
19.00 - 20.15 Junioren A/B/C "Mila loop training" Wouter Bijenkamp
19.30 - 20.30 Start to Run Jeanet Bijenkamp
20.15 - 21.30 Loopgroep "Recreanten 4" Rita Bijenkamp
Zaterdag      
09.00 - 10.15 Loopgroep "Vroege Vogels" Willem Bijenkamp
Zondag      
09.30 - 11.00 Duurloopgroep Jan