Zomer trainingen Winter trainingen 

Zomer

Maandag      
18.00 - 19.00 Pupillen B en C en Mini pupillen Annelot en Hans Bijenkamp
18.00 - 19.00 Pupillen A Rick en Dick / ouders Bijenkamp
19.00 - 20.15 Junioren A/B/C "Mila loop training" Hilko  Bijenkamp
18.00 - 19.30 Junioren A/B/C en D "technische" Nicolette Bijenkamp
19.15 - 20.15 Loopgroep "Recreanten 1" Bert Bijenkamp
20.15 - 21.30 Loopgroep "Recreanten 2" Ton Bijenkamp
Dinsdag      
19.30 - 20.45 Langeafstandslopers Thijs Bijenkamp
19.45 - 21.00 Loopgroep "Run4you" (1e kwartier core-stability) Lian Bijenkamp
Woensdag      
09.00 - 10.15 Loopgroep "Recreanten 3" Pim Bijenkamp
18.00 - 19.00 Pupillen A, B en C en Mini pupillen (wedstrijdtraining) Rick / Hans Bijenkamp
19.00 - 20.00 G-groep Nicolette Bijenkamp
19.00 - 20.15 Junioren A/B/C en D (Technisch) Rick Bijenkamp
19.30 - 20.30 Start to Run Jeanet Bijenkamp
20.15 - 21.30 Loopgroep "Recreanten 4" Rita Bijenkamp
Zaterdag      
09.00 - 10.00 Loopgroep Jeugd Maarten Bijenkamp / Needseberg
09.00 - 10.15 Loopgroep "Vroege Vogels" Willem Bijenkamp
Zondag      
09.30 - 11.00 Duurloopgroep Jan  

Winter (vanaf eind November tot eind Februari)

Maandag      
18.00 - 19.00 Pupillen B en C en Mini pupillen Annelot en Hans Pickerhal
18.00 - 19.00 Pupillen A Rick en Dick / ouders Pickerhal
18.30 - 19.30 Junioren A/B/C en D "technische" Nicolette Pickerhal
19.00 - 20.15 Junioren A/B/C "Mila loop training" Hilko Bijenkamp
19.15 - 20.15 Loopgroep "Recreanten 1" Bert Bijenkamp
20.15 - 21.30 Loopgroep "Recreanten 2" Ton Bijenkamp
Dinsdag      
19.30 - 20.45 Lange afstandslopers Thijs Bijenkamp
19.45 - 21.00 Loopgroep "Run4you" (1e kwartier core-stability) Lian Bijenkamp
Woensdag      
09.00 - 10.15 Loopgroep "Recreanten 3" Pim Bijenkamp
18.00 - 19.00 Pupillen A, B en C en Mini pupillen (wedstrijdtraining) Rick / Hans Bijenkamp
19.00 - 20.00 G-groep Nicolette Bijenkamp
19.00 - 20.30 Junioren A/B/C en D "technische" Rick / vacature Bijenkamp
19.30 - 20.30 Start to Run Jeanet Bijenkamp
20.15 - 21.30 Loopgroep "Recreanten 4" Rita Bijenkamp
Zaterdag      
09.00 - 10.15 Loopgroep "Vroege Vogels" Willem Bijenkamp
09.00 - 10.00 Loopgroep jeugd Maarten Bijenkamp / Needseberg
Zondag      
09.30 - 11.00 Duurloopgroep Jan  
Onze website maakt gebruik van cookies voor het bijhouden van de bezoekers statistieken. Meer informatie over het hoe en waarom van deze Cookies is beschikbaar in onze privacyverklaring. privacyverklaring Accepteren