Op www.atletiek.nu kun je alle actueele uitslagen vinden, hieronder staan de uitslagen van de door ASV Eibergen georganiseerde wedstrijden.
 

17-06-2017

Uitslagen Pupillen en Junioren CD

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m
1 Jochem NieuwenhuisAchterhoekse Sport Vereniging 12,5
2 Bram Klein PoelhuisAC TION 12,6
3 Niels DennekampAV Rijssen 13,2
4 Iwan WeverAC TION 13,4
5 Marnix WiltingAC TION 13,4
Milo LammertinkMarathon Pim Mulier DNS

Jongens Junior C - 800 meter

# Naam 800m
1 Bram Klein PoelhuisAC TION 2:16,9
2 Connor KluiversAV Hanzesport 2:17,1
3 Niels DennekampAV Rijssen 2:32,4

Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam Speer
1 Marnix WiltingAC TION 39,77
2 Jochem NieuwenhuisAchterhoekse Sport Vereniging 37,13
3 Niels DennekampAV Rijssen 36,51
4 Bram Klein PoelhuisAC TION 34,76
5 Ivar GoedvolkAchterhoekse Sport Vereniging 25,67
6 Iwan WeverAC TION 23,83

Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver 
1 Jochem NieuwenhuisAchterhoekse Sport Vereniging 5,05m/s
2 Bram Klein PoelhuisAC TION 4,95m/s
3 Iwan WeverAC TION 4,92m/s
4 Niels DennekampAV Rijssen 4,87m/s
5 Marnix WiltingAC TION 4,81m/s
6 Ivar GoedvolkAchterhoekse Sport Vereniging 3,91m/s
Milo LammertinkMarathon Pim Mulier DNS

Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m
1 Hidde NijlandAAV SISU 10,4
2 Jory DavidsAV Haaksbergen 10,5
3 Tjeerd de VriesMarathon Pim Mulier 12,0
4 Wessel FaberMarathon Pim Mulier 12,3
5 Otis BoswergerMarathon Pim Mulier 12,6

Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam 1000m
1 Jory DavidsAV Haaksbergen 3:19,6
2 Hidde NijlandAAV SISU 3:35,9
3 Wessel FaberMarathon Pim Mulier 3:45,5
4 Otis BoswergerMarathon Pim Mulier 3:57,0

Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Ver 
1 Julian van den BeltAV Rijssen X4,514,704,56XX4,70m/s
2 Jory DavidsAV Haaksbergen 4,324,334,28X4,204,384,38m/s
3 Wessel FaberMarathon Pim Mulier 3,693,694,054,023,71X4,05m/s
4 Hidde NijlandAAV SISU X3,973,983,743,95X3,98m/s
5 Tjeerd de VriesMarathon Pim Mulier 3,703,77X3,93X3,883,93m/s
6 Otis BoswergerMarathon Pim Mulier 3,433,533,75X3,46X3,75m/s

Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Julian WiltingAC TION 8,88,121,451850
2 Joost LeverinkMarathon Pim Mulier 8,86,431,251599
3 Rens GosselinkAC TION 9,38,741,151564
4 Jochum VulkerAC TION 8,85,701,201517
5 Leonardo ...FernandesAV Archeus 8,96,331,151501
6 Lars HeubachAC TION 10,06,341,201358
7 Cavo van MastrigtAAV SISU 9,85,761,201352
8 Runar SlinkmanAV Rijssen 9,66,421,051314
9 Henrik BoomkampAchterhoekse Sport Vereniging 10,36,551,151290
10 Thomas HuiskesMarathon Pim Mulier 9,85,801,101281
11 Stefan DeterdAtl. en Wandelvereniging Delden 2005 10,24,381,001053
12 Filip WeerninkAC TION 10,64,531,001009
13 Bas van EijkAC TION 11,84,880,90820
14 Leon WiedemeijerMarathon Pim Mulier 11,1DNS1,20785
15 Steijn BakeMarathon Pim Mulier DNSDNSDNS0

Jongens Pupil A - 1000 meter

# Naam 1000m
1 Rens GosselinkAC TION 3:30,8
2 Runar SlinkmanAV Rijssen 3:37,8
3 Leon WiedemeijerMarathon Pim Mulier 3:40,3
4 Julian WiltingAC TION 3:52,5
5 Joost LeverinkMarathon Pim Mulier 3:54,5
6 Thomas HuiskesMarathon Pim Mulier 3:57,4
7 Stefan DeterdAtl. en Wandelvereniging Delden 2005 3:57,8
8 Lars HeubachAC TION 4:03,4
9 Henrik BoomkampAchterhoekse Sport Vereniging 4:04,7
10 Filip WeerninkAC TION 4:05,2
11 Leonardo ...FernandesAV Archeus 4:35,4
12 Jochum VulkerAC TION 5:07,2
13 Bas van EijkAC TION 5:51,4
Steijn BakeMarathon Pim Mulier DNS

Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Jelle de GrootAC TION 7,25,163,061142
2 Luuk van OosterwijkAC TION 7,15,102,941134
3 Cas ten BroekeMarathon Pim Mulier 7,24,322,751021
4 Seth VeldmanAC TION 7,55,062,62990
5 Semmuel VerdouwAchterhoekse Sport Vereniging 7,54,492,67961
6 Mats KonnigerAchterhoekse Sport Vereniging 7,54,722,52947
7 Guus ZuidersmaAchterhoekse Sport Vereniging 7,74,402,70925
8 Casper LaningaAchterhoekse Sport Vereniging 7,94,872,50884
9 Jelle WensingAC TION 7,94,282,51844
10 Jeroen SchuurmanMarathon Pim Mulier 8,13,252,42715

Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000m
1 Semmuel VerdouwAchterhoekse Sport Vereniging 3:50,9
2 Luuk van OosterwijkAC TION 4:02,3
3 Seth VeldmanAC TION 4:16,9
4 Guus ZuidersmaAchterhoekse Sport Vereniging 4:28,6
5 Jelle WensingAC TION 4:31,4
6 Cas ten BroekeMarathon Pim Mulier 4:40,4
7 Jelle de GrootAC TION 4:52,9
8 Jeroen SchuurmanMarathon Pim Mulier 4:56,5
9 Casper LaningaAchterhoekse Sport Vereniging 4:59,7
10 Mats KonnigerAchterhoekse Sport Vereniging 5:05,3

Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam Categorie40mBalVerPunten totaal
1 Rien BoomkampAchterhoekse Sport Vereniging JPC7,019,513,051139
2 Ramon RuizMarathon Pim Mulier JPC6,921,962,741131
3 Yasin AbdoelAC TION JPMini7,116,103,131084
4 Kevin DavidsAV Haaksbergen JPC7,812,883,02879
5 Sam Klein tuenteAC TION JPMini8,39,082,41606
6 Siem HaarmanAC TION JPMini8,58,752,02492
7 Sepp de GrootAC TION JPMini9,213,951,91476
8 Merijn WildschutAC TION JPC8,28,45DNS407

Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam Categorie600m
1 Rien BoomkampAchterhoekse Sport Vereniging JPC2:19,8
2 Yasin AbdoelAC TION JPMini2:24,2
3 Kevin DavidsAV Haaksbergen JPC2:24,8
4 Ramon RuizMarathon Pim Mulier JPC2:29,9
5 Sepp de GrootAC TION JPMini2:50,1
6 Sam Klein tuenteAC TION JPMini2:54,0
7 Siem HaarmanAC TION JPMini3:01,6
8 Merijn WildschutAC TION JPC3:31,0

Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m
1 Robin WesselkampMarathon Pim Mulier 10,9
2 Nikita HamminkAAV SISU 11,0
3 Elisanne BuunkAV Archeus 11,5
4 Anne WillemsenMarathon Pim Mulier 11,6
5 Margót LankampAV Rijssen 11,9
6 Renske de VriesMarathon Pim Mulier 12,1
7 Lena NijhofMarathon Pim Mulier 12,5
Suzan SchippersMarathon Pim Mulier DNS

Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam 600m
1 Suzan SchippersMarathon Pim Mulier 1:56,5
2 Anne WillemsenMarathon Pim Mulier 1:58,9
3 Lena NijhofMarathon Pim Mulier 2:16,0

Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam Speer
1 Robin WesselkampMarathon Pim Mulier 26,35
2 Renske de VriesMarathon Pim Mulier 24,64
3 Nikita HamminkAAV SISU 24,33
4 Suzan SchippersMarathon Pim Mulier 20,17
5 Elisanne BuunkAV Archeus 19,38
6 Anne WillemsenMarathon Pim Mulier 18,74
7 Lena NijhofMarathon Pim Mulier 18,62

Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Hoog
1 Renske de VriesMarathon Pim Mulier 1,55
2 Robin WesselkampMarathon Pim Mulier 1,50
3 Elisanne BuunkAV Archeus 1,45
4 Margót LankampAV Rijssen 1,40
5 Suzan SchippersMarathon Pim Mulier 1,35
6 Nikita HamminkAAV SISU 1,30
7 Lena NijhofMarathon Pim Mulier 1,25

Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60m
1 Celine SpinderMarathon Pim Mulier 9,0
2 Kyra SchutteAchterhoekse Sport Vereniging 9,2
3 Annemarie GosselinkAC TION 9,3
4 Fien SchuurmanMarathon Pim Mulier 9,8
5 Elize van OosterwijkAC TION 10,0
6 Linde LammersenAchterhoekse Sport Vereniging 10,6
7 Yrsa GoedvoldAchterhoekse Sport Vereniging 10,7
Roos de WildeAV Rijssen DNS

Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam 600m
1 Celine SpinderMarathon Pim Mulier 1:51,2
2 Annemarie GosselinkAC TION 1:55,8
3 Janne NijhofMarathon Pim Mulier 1:56,1
4 Kyra SchutteAchterhoekse Sport Vereniging 1:56,4
5 Linde LammersenAchterhoekse Sport Vereniging 2:15,6
6 Elize van OosterwijkAC TION 2:20,0
7 Fien SchuurmanMarathon Pim Mulier 2:31,9
Roos de WildeAV Rijssen DNS

Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam Discus
1 Naomi WesselsAV Rijssen 26,05
2 Annemarie GosselinkAC TION 16,97
3 Celine SpinderMarathon Pim Mulier 15,49
4 Janne NijhofMarathon Pim Mulier 15,45
5 Yrsa GoedvoldAchterhoekse Sport Vereniging 14,44
6 Fien SchuurmanMarathon Pim Mulier 14,23
7 Linde LammersenAchterhoekse Sport Vereniging 12,34
8 Kyra SchutteAchterhoekse Sport Vereniging 11,98
9 Elize van OosterwijkAC TION 8,42
Roos de WildeAV Rijssen DNS

Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Hoog
1 Celine SpinderMarathon Pim Mulier 1,35
2 Kyra SchutteAchterhoekse Sport Vereniging 1,35
3 Annemarie GosselinkAC TION 1,30
4 Janne NijhofMarathon Pim Mulier 1,20
5 Elize van OosterwijkAC TION 1,10
6 Linde LammersenAchterhoekse Sport Vereniging 1,10
Roos de WildeAV Rijssen DNS
Fien SchuurmanMarathon Pim Mulier DNS

Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Kris OosterveldMarathon Pim Mulier 8,86,181,301620
2 Joan HardonAAV SISU 9,06,041,301574
3 Ruby JansenMarathon Pim Mulier 9,16,621,251556
4 Zoe TimmeAchterhoekse Sport Vereniging 10,05,851,251365
5 Carmen PosthumaMarathon Pim Mulier 9,66,321,101345
6 Jente van der MeerAC TION 9,95,690,951150
7 Roos GrootersAchterhoekse Sport Vereniging 10,36,270,951128
8 Lieke van den BeltAV Rijssen 9,94,750,901050
9 Fleur SchooldermanAchterhoekse Sport Vereniging 10,23,351,051010
10 Munisah AbdoelAC TION 10,15,050,80968
11 Iris DerksenAC TION 12,44,340,85684
12 Souadou BarrieAC TION DNSDNSDNS0
12 Silke de HaanAC TION DNSDNSDNS0
12 Thirza HerderAC TION DNSDNSDNS0

Meisjes Pupil A - 1000 meter

# Naam 1000m
1 Kris OosterveldMarathon Pim Mulier 3:33,1
2 Ruby JansenMarathon Pim Mulier 3:35,8
3 Joan HardonAAV SISU 3:45,0
4 Jente van der MeerAC TION 3:53,3
5 Zoe TimmeAchterhoekse Sport Vereniging 4:34,2
6 Fleur SchooldermanAchterhoekse Sport Vereniging 4:34,8
7 Roos GrootersAchterhoekse Sport Vereniging 4:37,8
8 Lieke van den BeltAV Rijssen 4:39,8
9 Munisah AbdoelAC TION 5:18,6
10 Iris DerksenAC TION 6:12,1
Silke de HaanAC TION DNS
Souadou BarrieAC TION DNS
Thirza HerderAC TION DNS
Carmen PosthumaMarathon Pim Mulier DNS

Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Faye HardonAAV SISU 7,05,883,371291
2 Nora Klein TuenteAC TION 7,73,952,57866
3 Evelien GosselinkAC TION 8,84,242,65737
4 Jinthe de HaanAC TION 8,43,552,32673

Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000m
1 Faye HardonAAV SISU 4:06,1
2 Evelien GosselinkAC TION 4:22,5
3 Nora Klein TuenteAC TION 4:29,3
4 Jinthe de HaanAC TION 4:45,3

Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam Categorie40mBalVerPunten totaal
1 Tessa BoswergerMarathon Pim Mulier MPC7,312,193,06964
2 Gwen WiedemeijerMarathon Pim Mulier MPC8,111,642,70745
3 Chelsey Fay TimmeAchterhoekse Sport Vereniging MPC7,712,042,30737
4 Liz te NahuisAchterhoekse Sport Vereniging MPMini8,415,472,50725
5 Laura HuizingAC TION MPC7,66,722,50684
6 Deborah WesselsAV Rijssen MPC8,29,652,54658
7 Puk WensingAC TION MPMini9,65,401,76222

Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam Categorie600m
1 Laura HuizingAC TION MPC2:24,9
2 Chelsey Fay TimmeAchterhoekse Sport Vereniging MPC2:24,9
3 Tessa BoswergerMarathon Pim Mulier MPC2:30,9
4 Liz te NahuisAchterhoekse Sport Vereniging MPMini2:35,3
5 Gwen WiedemeijerMarathon Pim Mulier MPC2:36,0
6 Deborah WesselsAV Rijssen MPC2:38,7
7 Puk WensingAC TION MPMini2:58,2
Onze website maakt gebruik van cookies voor het bijhouden van de bezoekers statistieken. Meer informatie over het hoe en waarom van deze Cookies is beschikbaar in onze privacyverklaring. privacyverklaring Accepteren