Op www.atletiek.nu kun je alle actueele uitslagen vinden, hieronder staan de uitslagen van de door ASV Eibergen georganiseerde wedstrijden.
 

16-12-2018



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
UITSLAGENLIJST

17-12-2018 10:45 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Luuk Wijering 93 33:55 33:54
2 Stijn Jansen 97 Enschede 34:40 34:39
3 Joost Somsen 99 35:09 35:08
4 Lars Duistermaat 86 35:35 35:34
5 Sven van Munster 87 TION 35:41 35:41
6 Robin Willemsen 99 Stadtlohn (GER) 36:25 36:24
7 Eric Benneman 98 36:25 36:24
8 Martijn Oonk 93 LAAC Twente 36:59 36:59
9 Nico klein Poelhuis 80 TION 38:11 38:10
10 Tim Jongman 83 Nederlandse Triathlo 38:15 38:12
11 Ferdi Roxwinkel 82 Doetinchem 38:47 38:46
12 Edwin van der Ham 80 TION 38:54 38:53
13 Ferdi Ubbing 87 Winterswijk 39:45 39:43
14 Maarten Ranke 90 Enschede 41:06 41:06
15 Stef Migchelbrink 85 Enschede 41:26 41:25
16 Gijs Christiaans 87 Enschede 41:42 41:40
17 Ewoud Roest 84 Kronos 41:47 41:47
18 Sietze Berends 93 41:53 41:49
19 Jordy Bomers 92 Eibergen 41:57 41:53
20 Dennis Wisselo 82 Enschede 42:23 42:21
21 Huub Koster 92 Oldenzaal 42:30 42:26
22 Rick Brunninkhuis 91 Enschede 42:52 42:50
23 Maarten Vaneker 93 Iphitos 43:59 43:55
24 Robin Steentjes 88 Enter 44:03 44:00
25 Alex Kamphuis 92 TION 45:09 45:04
26 Stijn van de Linden 97 47:17 47:13
27 Kevin Krimmel 89 Haaksbergen 47:45 47:38
28 Stijn Hagemeier 98 Enschede 49:19 49:13
29 Jasper Heming 88 ASV 49:21 49:16
30 Tom Mekenkamp 85 Hengelo Ov 53:13 53:03

M40, LOOP 1: 10 KM
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 35:15 35:15
2 Casper Koelma 77 Hengelo 35:57 35:56
3 R Leusink 70 Beltrum 38:27 38:27
4 Marcel Spek 73 Boekelo 42:32 42:31
5 Olav Seliger 70 Enschede 43:03 43:03
6 Jeroen Ruijter 78 43:10 43:04
7 Jan Brink 70 Getelo (GER) 43:22 43:21
8 Erwin Hondebrink 74 TION 44:17 44:15
9 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 44:23 44:19
10 Robert Meuleman 73 Eibergen 45:55 45:45
11 Wouter Winkelhorst 73 Haaksbergen 49:14 49:07
12 Bart Winter 72 Switch 49:15 49:10
13 Patrick Ketterink 75 Eibergen 50:13 50:07
14 Mark Nijmeijer 72 Enschede 50:16 50:11
15 Dennis Tolhuis 75 Hengelo 51:21 51:16
16 Gerbrand Wilbrink 77 Hengelo 51:29 51:20
17 Eric Klaassen 69 53:44 53:35
18 Richard Schippers 70 Eibergen 53:54 53:47
19 René Verdam 73 Enschede 55:13 55:07
20 Michel Jongerman 72 Eibergen 1:00:21 1:00:13

M50, LOOP 1: 10 KM
1 Eric Borg 67 37:05 37:04
2 Edwin Veenstra 67 TION 39:10 39:10
3 Simon Engelberts 67 TION 41:21 41:19
4 Louis Groot Rouwen 68 Oldenzaal 42:05 42:03
5 Bas Noordkamp 65 Losser 42:12 42:09
6 Tasos Tzinoudis 68 Iphitos 43:33 43:29
7 Richard Leussink 67 Haaksbergen 44:40 44:38
8 Bart Vos 65 LAAC Twente 45:25 45:22
9 Erwin Leusink 67 Eibergen 45:47 45:43
10 Martin Oosterveld 64 Enschede 46:41 46:38
11 Robert Schulte 65 Haaksbergen 48:33 48:27
12 Henk Lammer 62 Eibergen 48:47 48:39
13 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 48:55 48:54
14 John Hagemeier 68 TION 50:40 50:34
15 Hanno Tempel 67 Eibergen 53:31 53:23
16 Ton Harmsen 61 Rekken 57:33 57:24
17 Rene Gierkink 61 Lichtenvoorde 1:02:08 1:02:01

M60, LOOP 1: 10 KM
1 Harry Dijk 55 TION 42:38 42:38
2 Henk-Jan Baltink 55 Enschede 46:42 46:39
3 Rob Stevers 56 Eibergen 48:33 48:29
4 Frans Wijlens 54 Iphitos 49:03 48:58
5 Cees van Reemst 53 TION 51:11 51:08
6 Otger Hullegie 56 LAAC Twente 51:38 51:35
7 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 52:03 51:59
8 Aert Bakker 51 Enschede 52:49 52:47

VSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Deborah Wissink 95 Diepenheim 42:32 42:31
2 Titia van der Stelt 90 Enschede 46:08 46:07
3 Simone van der Stelt 86 Enschede 49:00 49:00
4 Marije Vaanhold 87 Enschede 1:00:06 1:00:04

V35, LOOP 1: 10 KM
1 Sandra Wassink 77 43:08 43:06
2 Petra Meinen 82 Archeus 46:46 46:43
3 Bianca Menderink 73 LAAC Twente 46:49 46:46
4 Suzanne Dijkstra 81 ASV 47:01 46:56
5 Chantal Lansink 68 AV Haaksbergen 49:12 49:08
6 Iris Van Heesch 79 Enschede 49:41 49:39
7 Barbara Tempert de Haa 75 Eibergen 49:55 49:50
8 Marijke Weidemeijer 82 53:54 53:47
9 Ingrid Klaassen 69 53:56 53:48
10 Ineke Hagemeier 71 TION 56:20 56:14
11 Marieke Kamphuis 80 Iphitos 56:42 56:37
12 Martine Wilbrink 76 Hengelo Ov 1:01:05 1:00:56
13 NIenke de Haan-Bonke 69 Enschede 1:01:10 1:01:00
14 Inge Lefers 70 Enschede 1:08:35 1:08:30

V50, LOOP 1: 10 KM
1 Jeanet Harbers 64 Eibergen 59:32 59:24
2 Adri Gygink 57 Eibergen 59:32 59:24

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Tim Loohuis 97 Haaksbergen 16:46 16:46
2 Steef Severijn 95 Kronos 17:02 17:02
3 Wilfred Jonker 82 SISU 17:11 17:11
4 Mark Jansonius 96 AV '34 17:12 17:12
5 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 17:18 17:18
6 Casper van Leeningen 93 Rotterdam 17:39 17:39
7 Harald Derks 81 LAAC Twente 17:59 17:57
8 Davied Meerstra 92 Deventer 18:16 18:15
9 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 18:25 18:25
10 Mark Vlutters 89 Iphitos 18:39 18:37
11 Jasper Haselager 82 Losser 18:47 18:45
12 Rene Bos 86 LAAC Twente 18:48 18:48
13 Bob Kendle 80 Hengelo Ov 18:50 18:49
14 Daan Hardon 83 SISU 19:17 19:17
15 Rolf Schootman 79 ASV 20:47 20:46
16 Guus Diepenmaat 03 Rekken 20:56 20:53
17 Martijn Geelen 99 Enschede 21:14 21:10
18 Ronald Snippers 79 Iphitos 21:16 21:14
19 Sander Leussink 02 Haaksbergen 21:44 21:40
20 Jeroen Scholten 80 Enschede 21:56 21:53
21 Rob de Wildt 80 Enschede 23:38 23:33
22 Joshua Hennink 10 Deurningen 23:39 23:36
23 Tim Kendle 84 Hengelo 23:53 23:44
24 Daniel de Jong 92 Enschede 25:05 25:02
25 Antoine Dekker 97 Road Runners 27:42 27:33
26 Remco ter Horst 99 RoadRunners 28:06 27:59
27 Youri Leusenkamp 97 Neede 28:24 28:16
28 Roy Huttenhuis 85 RoadRunners 33:05 32:56
29 Jeroen Weernink 82 Groenlo 36:13 36:08

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Bob Gosemeijer 76 LAAC Twente 17:20 17:20
2 Dennis Maats 78 Daventria 17:40 17:40
3 Hendri Weenk 77 ASV 18:20 18:20
4 Jan Luttikhedde 74 Haaksbergen 19:15 19:12
5 Daniele Arseni 74 Enschede 19:25 19:25
6 Paul Baars 76 Daventria 19:49 19:49
7 Arjan van de Haar 71 Goor '75 21:20 21:19
8 Reinier van der Wal 71 Borne 22:25 22:22
9 Joost van Oostrum 69 Noordijk 22:31 22:28
10 Pieter de Goede 72 Boekelo 22:50 22:44
11 Arol Hennink 73 Deurningen 23:47 23:44
12 Gerard Bannink 70 ASV 25:06 25:01
13 Fokke-Gert Spinder 69 ASV 26:19 26:14
14 Martin Vollenbroek 72 Boekelo 27:43 27:36

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Robert Leussenkamp 65 ASV 18:22 18:22
2 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 19:44 19:44
3 Wim Kuiper 65 TION 21:05 21:03
4 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 21:11 21:11
5 Theo Schreurs 66 Winterswijk 21:31 21:29
6 Frank Maasdam 66 Enschede 21:46 21:44
7 Henk Aalpol 66 Enschede 21:52 21:49
8 Riekus Lensen 64 Iphitos 22:01 21:59
9 Wieger Wiggemans 61 Deventer 22:37 22:34
10 Albert van der Smissen 65 Enschede 22:44 22:38
11 Henrie Denneboom 62 TION 22:48 22:45
12 Edwin van Eijk 68 Enschede 24:12 24:05
13 Jos Keulstra 62 TION 24:32 24:25
14 Johan Onstein 65 Eibergen 25:26 25:22
15 Erik Slaghuis 65 Almelo 26:23 26:18
16 Walter Wessels 67 Eibergen 26:32 26:27

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Ronald Rumawatine 57 Marathon Pim Mulier 21:24 21:24
2 Theo Schootman 49 ASV 22:18 22:16
3 Marcel Vlutters 56 Losser 23:43 23:39
4 Cor Kuiper 55 TION 24:03 23:58
5 Johny Röwer 56 TION 24:18 24:14
6 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 24:30 24:26
7 Carel van Leeuwen 55 TION 25:43 25:38
8 Wim Delmte 50 Loopmaatjes 29:00 28:54
9 Martin Rooks 55 Eibergen 29:16 29:12
10 Dick Wezel 54 Neede 31:02 30:54
11 Henk Laarman 52 Loopmaatjes 33:07 32:58

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Leonie Glazenborg 98 Daventria 19:21 19:20
2 Gemma Frances 01 TION 20:09 20:09
3 Rianne Aarnink 86 TION 20:20 20:19
4 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 20:37 20:36
5 Anouk Visscher 90 TION 22:02 22:00
6 Nadinja Schonewille 95 SISU 22:09 22:09
7 Nadiek van den Brink 99 Diepenheim 22:39 22:37
8 Merel Kappert 01 Ruurlo 22:55 22:53
9 Rosanne van Heijst 97 Kronos 23:02 23:00
10 Hasse Keulstra 00 TION 23:27 23:24
11 Anouk Schreurs 93 Winterswijk 23:51 23:46
12 Ester Scholten 89 Hengelo Ov 24:32 24:27
13 Kirsten Pondman 87 Enschede 24:39 24:34
14 Nikee Ruardy 95 Enschede 26:14 26:10
15 Andrea Leussink 00 Haaksbergen 28:52 28:48

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 23:15 23:13
2 Margot Damhof 74 Borne 23:29 23:28
3 Bertine Luttikhedde 79 Haaksbergen 24:17 24:11
4 Evelien van Nieuwkuijk 71 Iphitos 24:38 24:36
5 Merlinn van Nieuwkuijk 73 Iphitos 25:42 25:34
6 Mirthe Niehoff 83 Enchede 26:06 25:59
7 Enith Bouwmeeskes 72 Enschede 26:33 26:27
8 Kerensa Broersen 75 Enschede 26:50 26:44
9 Nienke Visser 80 Enschede 27:14 27:10
10 Esther Diepenmaat 70 27:28 27:23
11 Dorien Boonstra 75 TION 28:30 28:23
12 Rienke Boersma 72 TION 28:55 28:48
13 Clemy Woertman 74 Eibergen 29:09 29:01
14 Jacqueline Stoteler 75 Eibergen 29:09 29:01
15 Maaike van de Voort 80 Deventer 29:51 29:45
16 Liane Bannink 73 Geesteren 30:37 30:29

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Brigit Landewe 62 TION 20:39 20:39
2 Wilma Luggenhorst 64 Eibergen 23:03 23:00
3 Diana Luijrink 59 LAAC Twente 23:19 23:17
4 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 24:18 24:16
5 Ineke Visser 55 LAAC Twente 25:05 25:01
6 Gera Weber 53 Loopgroep RUN&FUN Tw 28:23 28:16
7 Erna Laarman 59 Loopmaatjes 29:00 28:51
8 Mereke Foks 59 AV Haaksbergen 29:20 29:16
9 Monique Kerkhoffs 58 TION 31:57 31:50

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Sven Westerop 00 Enschede 18:07 18:07
2 Max Vrijkorte 00 SISU 20:58 20:58
3 Maikel Bloemen 01 Iphitos 21:44 21:42

MJUNA, LOOP 3: 2.4 KM
1 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 9:19 9:19
2 Daphne de Koning 01 Archeus 10:01 10:01
3 Mariska Lensink 01 ASV 10:18 10:18

JJUNB, LOOP 3: 2.4 KM
1 Bram Klein Poelhuis 02 TION 8:24 8:24
2 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 8:28 8:28
3 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 9:23 9:22
4 Luc ter Linde 02 TION 9:49 9:49

MJUNB, LOOP 3: 2.4 KM
1 Jill Otte 06 9:55 9:55
2 Maren de Koning 03 Archeus 10:32 10:32
3 Heike ten Wolde 03 Winterswijk 10:35 10:35
4 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 12:58 12:58

JJUNC, LOOP 3: 2.4 KM
1 Milan Veenstra 04 TION 8:30 8:30
2 Douwe Bentsink 04 Archeus 8:31 8:31
3 Luke Hiddink 04 Archeus 8:53 8:53
4 Steven Luttikhedde 04 Buurse 9:08 9:07
5 Ezra Somers 04 Archeus 9:15 9:15
6 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 9:31 9:31
7 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 9:42 9:42
8 Cars Bennink 05 TION 10:20 10:20
9 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 12:31 12:29
10 Tim ter Linde 04 TION 13:02 13:01
11 Dinant Vaags Eibergen 15:16 15:15

MJUNC, LOOP 4: 1.5 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 6:29 6:29
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 6:37 6:37
3 Iris Wilms 05 Marathon Pim Mulier 6:40 6:40
4 Annemarie Gosselink 04 6:56 6:56
5 Anne Hovinga 04 7:32 7:32

JJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Rens Gosselink 06 6:07 6:07
2 Lars van Kempen 06 Iphitos 6:15 6:15
3 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 6:22 6:22
4 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 6:26 6:26
5 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 6:28 6:28
6 Brian Luttikhedde 06 Buurse 6:34 6:33
7 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 6:34 6:33
8 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 6:39 6:39
9 Dani Martens 06 TION 6:44 6:44
10 Henrik Boomkamp 07 ASV 6:49 6:48
11 Max Bijlsma 07 Eibergen 6:59 6:58
12 Lennert van der Wal 06 Marathon Pim Mulier 7:01 7:00
13 Christiaan Righart 07 Iphitos 7:29 7:29
14 Fabian Bos 07 Iphitos 7:30 7:30
15 Gunnar Keulstra 07 Enschede 7:31 7:29
16 David Dinter 07 ASV 7:44 7:43
17 Bas van Eijk 06 TION 7:46 7:43

MJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Ruby Jansen 07 Hengelo 6:43 6:42
2 Jente van der Meer 07 TION 6:50 6:50
3 Nadia de Jong 06 Archeus 7:19 7:18
4 Emma de Koning 07 Archeus 7:31 7:29
5 Feline Wierdsma 07 Iphitos 7:33 7:32
6 Saskia de Jong 06 Archeus 7:37 7:36
7 Dani Hiddink 07 Winterswijk 7:54 7:53

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 3:35 3:35
2 Delany Reurink 08 3:43 3:43
3 Bram van Kempen 08 Enschede 3:53 3:53
4 Lars Jansen 09 Goor '75 3:56 3:56
5 Matthijs Righart 08 Iphitos 4:20 4:20

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Liz Ekelhof 08 Iphitos 3:43 3:42
2 Lobke Schmnitz 08 AV Haaksbergen 4:06 4:06
3 Yinthe Kooreman 08 4:10 4:09
4 Chelsey Timme 09 ASV 4:15 4:14
5 Femke Grooters 09 Neede 4:25 4:24
6 Kim ten Doeschot 08 Hengelo Ov 4:27 4:26
7 Evelien Gosselink 08 4:28 4:28
8 Gwen Wiedemeijer 09 Marathon Pim Mulier 4:33 4:33

JPUBB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Jorrit van Rooijen 10 TION 4:04 4:04
2 Odin Kooreman 10 4:06 4:06
3 Roan Meester 10 TION 4:15 4:15
4 Thijmen Bos 10 Iphitos 4:30 4:30
5 Tobias Righart 10 Iphitos 4:44 4:43

MPUPB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Noek Ekelhof 10 Iphitos 4:12 4:12
2 Zoe Meinen 10 Archeus 4:18 4:17
3 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 4:20 4:20
4 Jetske de Jonge 10 TION 4:43 4:41
5 Jasmijn Hulshoff 10 TION 5:05 5:03

JPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Bart-Jan Pietersen 11 Archeus 4:18 4:18
2 Tom Spek 11 Boekelo 4:27 4:26
3 Mats Ekelhof 12 Iphitos 4:39 4:38
4 Kjell Nutma 12 Boekelo 4:45 4:43
5 Maarten Gosselink 13 Enschede 5:48 5:45

MPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Lotte van Kempen 11 Iphitos 5:01 5:01
2 Evi ten Doeschot 11 Marathon Pim Mulier 5:03 5:03
3 Kim Jansen 12 Goor '75 6:08 6:08
4 Rhune Nutman Boekelo 8:16 8:14


www.twentsecrosscompetitie.nl


Onze website maakt gebruik van cookies voor het bijhouden van de bezoekers statistieken. Meer informatie over het hoe en waarom van deze Cookies is beschikbaar in onze privacyverklaring. privacyverklaring Accepteren