Op www.atletiek.nu kun je alle actueele uitslagen vinden, hieronder staan de uitslagen van de door ASV Eibergen georganiseerde wedstrijden.
 

16-06-2018

Uitslagen Pupillen en Junioren C/D

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m
1 Leon SpiekermanMarathon Pim Mulier 12,1
2 Jermaine KleineAAV SISU 12,3
3 Iwan WeverAC TION 13,2
4 Thijmen StamAAV SISU 13,8
5 Jesse MulderAC TION 14,5
6 Youri WebbinkAAV SISU 14,7
7 Wiebe KokenbergAAV SISU 15,2
8 Milan VeenstraAC TION 19,0

Jongens Junior C - 800 meter

# Naam 800m
1 Leon SpiekermanMarathon Pim Mulier 2:14,8
2 Jesse MulderAC TION 2:47,3
3 Youri WebbinkAAV SISU 2:57,4
Milan VeenstraAC TION DNS

Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam Speer
1 Leon SpiekermanMarathon Pim Mulier 33,39
2 Iwan WeverAC TION 32,74
3 Bram BlokhuisAV Iphitos 31,26
4 Jermaine KleineAAV SISU 30,25
5 Jesse MulderAC TION 28,82
6 Wiebe KokenbergAAV SISU 24,12
Milan VeenstraAC TION DNS

Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver 
1 Jermaine KleineAAV SISU 5,86m/s
2 Leon SpiekermanMarathon Pim Mulier 5,65m/s
3 Iwan WeverAC TION 5,21m/s
4 Jesse MulderAC TION 4,56m/s
5 Youri WebbinkAAV SISU 4,35m/s
6 Milan VeenstraAC TION 4,33m/s
7 Thijmen StamAAV SISU 4,11m/s
8 Wiebe KokenbergAAV SISU 3,72m/s

Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m
1 Jory DavidsAV Haaksbergen 10,6
2 Julian WiltingAC TION 11,3
3 Lex BruggemanAAV SISU 11,4
4 Rens GosselinkAC TION 11,7
4 Joost LeverinkMarathon Pim Mulier 11,7
6 Jochum VulkerAC TION 11,9
6 Mika ten DoeschotMarathon Pim Mulier 11,9
8 Tjeerd de VriesMarathon Pim Mulier 12,0
9 Thomas HuiskesMarathon Pim Mulier 13,2

Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam 1000m
1 Jory DavidsAV Haaksbergen 3:17,2
2 Rens GosselinkAC TION 3:21,7
3 Leon WiedemeijerMarathon Pim Mulier 3:30,0
4 Thomas HuiskesMarathon Pim Mulier 3:43,8
5 Otis BoswergerMarathon Pim Mulier 3:45,9
6 Lex BruggemanAAV SISU 3:50,5
7 Mika ten DoeschotMarathon Pim Mulier 3:56,5

Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam Discus
1 Rens GosselinkAC TION 21,24
2 Jory DavidsAV Haaksbergen 20,90
3 Julian WiltingAC TION 20,08
4 Otis BoswergerMarathon Pim Mulier 16,10
5 Lex BruggemanAAV SISU 15,12
6 Jochum VulkerAC TION 13,71
7 Mika ten DoeschotMarathon Pim Mulier 12,71
8 Tjeerd de VriesMarathon Pim Mulier 11,92
9 Leon WiedemeijerMarathon Pim Mulier 11,87
10 Joost LeverinkMarathon Pim Mulier 11,65

Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver 
1 Jory DavidsAV Haaksbergen 4,83m/s
2 Julian WiltingAC TION 4,39m/s
3 Tjeerd de VriesMarathon Pim Mulier 4,37m/s
4 Rens GosselinkAC TION 4,32m/s
5 Joost LeverinkMarathon Pim Mulier 4,20m/s
6 Mika ten DoeschotMarathon Pim Mulier 4,16m/s
7 Otis BoswergerMarathon Pim Mulier 4,15m/s
8 Jochum VulkerAC TION 3,94m/s
9 Lex BruggemanAAV SISU 3,79m/s
10 Leon WiedemeijerMarathon Pim Mulier 3,70m/s
11 Thomas HuiskesMarathon Pim Mulier 3,47m/s

Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Sven KostersMarathon Pim Mulier 8,76,611,301665
2 Cavo van MastrigtAAV SISU 9,27,191,251571
3 Finn KorfAC TION 9,16,211,251532
4 Henrik BoomkampAchterhoekse Sport Vereniging 10,07,251,201411
5 Kasper NijmeijerAC TION 9,45,981,101356
6 Youri HooltMarathon Pim Mulier 10,05,821,001179
7 Casper LaningaAchterhoekse Sport Vereniging 10,85,331,051075
8 Cas Broeke TenMarathon Pim Mulier 10,34,301,001033
9 Semmuel VerdouwAchterhoekse Sport Vereniging 10,84,621,00990
10 Jurre de JongeAC TION DNSDNSDNS0

Jongens Pupil A - 1000 meter

# Naam 1000m
1 Cavo van MastrigtAAV SISU 3:26,3
2 Sven KostersMarathon Pim Mulier 3:28,6
3 Henrik BoomkampAchterhoekse Sport Vereniging 3:43,8
4 Semmuel VerdouwAchterhoekse Sport Vereniging 3:49,8
5 Kasper NijmeijerAC TION 3:57,9
6 Finn KorfAC TION 4:02,2
7 Cas Broeke TenMarathon Pim Mulier 4:45,3
8 Youri HooltMarathon Pim Mulier 4:48,5
Jurre de JongeAC TION DNS

Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Ramon RuizMarathon Pim Mulier 6,75,223,721383
2 Rien BoomkampAchterhoekse Sport Vereniging 7,25,983,301243
3 Merijn Sc...kkenbroekMarathon Pim Mulier DNSDNSDNS0

Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000m
1 Rien BoomkampAchterhoekse Sport Vereniging 4:06,9
2 Ramon RuizMarathon Pim Mulier 4:12,7

Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Yasin AbdoelAC TION 6,920,733,411249
2 Kevin DavidsAV Haaksbergen 6,917,073,131140
3 Menno PallastMarathon Pim Mulier 7,214,283,011010
4 Sven HardonAAV SISU 7,312,622,55870
5 Sam Klein tuenteAC TION 7,811,702,65784
6 Jurre NijlandMarathon Pim Mulier 8,012,872,60762
7 Koen KemperARV Ilion 7,715,78DNS623
8 Chiel van den BeltAV Rijssen 8,38,122,09521
9 Siem HaarmanAC TION DNSDNSDNS0
9 Wout QuikMarathon Pim Mulier DNSDNSDNS0

Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam 600m
1 Koen KemperARV Ilion 2:13,6
2 Kevin DavidsAV Haaksbergen 2:13,9
3 Menno PallastMarathon Pim Mulier 2:20,7
4 Sam Klein tuenteAC TION 2:23,8
5 Jurre NijlandMarathon Pim Mulier 2:33,3
6 Yasin AbdoelAC TION 2:46,7
Sven HardonAAV SISU DNS
Siem HaarmanAC TION DNS
Wout QuikMarathon Pim Mulier DNS

Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m
1 Amber SmitAAV SISU 11,3
2 Myrthe SmitAAV SISU 11,5
3 Nadieh MeermanAlmere `81 11,6
4 Cato VerveldeAchterhoekse Sport Vereniging 11,9
5 Annemarie GosselinkAC TION 12,1
6 Lucy ZweersMarathon Pim Mulier 12,3
Nikita HamminkAAV SISU DNS

Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam 600m
1 Annemarie GosselinkAC TION 1:54,8
2 Myrthe SmitAAV SISU 2:05,4
3 Cato VerveldeAchterhoekse Sport Vereniging 2:05,7

Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam Speer
1 Marleen BaasAC TION 38,41
2 Nadieh MeermanAlmere `81 32,15
3 Myrthe SmitAAV SISU 20,79
4 Yrsa GoedvolkAchterhoekse Sport Vereniging 17,49
5 Lucy ZweersMarathon Pim Mulier 14,26
6 Annemarie GosselinkAC TION 13,49
7 Amber SmitAAV SISU 13,02
8 Cato VerveldeAchterhoekse Sport Vereniging 11,13
Nikita HamminkAAV SISU DNS

Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Hoog
1 Marleen BaasAC TION 1,60
2 Myrthe SmitAAV SISU 1,35
3 Lucy ZweersMarathon Pim Mulier 1,35
4 Yrsa GoedvolkAchterhoekse Sport Vereniging 1,30
5 Amber SmitAAV SISU 1,25
6 Cato VerveldeAchterhoekse Sport Vereniging 1,15
Nikita HamminkAAV SISU DNS

Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60m
1 Kris OosterveldMarathon Pim Mulier 8,3
2 Luna BouwmeesterMarathon Pim Mulier 8,4
3 Joan HardonAC TION 8,6
3 Esmay QuattrocchiMarathon Pim Mulier 8,6
5 Jasmijn WilmsMarathon Pim Mulier 8,7
6 Celine SpinderMarathon Pim Mulier 9,0
6 Noa RuttenNijmegen Atletiek 9,0
8 Iris WilmsMarathon Pim Mulier 9,3
9 Zoe TimmeAchterhoekse Sport Vereniging 9,8
10 Britt DirckinckAAV SISU 9,9
Anouk HoftijzerAchterhoekse Sport Vereniging DNS

Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam 600m
1 Luna BouwmeesterMarathon Pim Mulier 1:47,0
2 Kris OosterveldMarathon Pim Mulier 1:49,6
3 Celine SpinderMarathon Pim Mulier 1:53,3
4 Noa RuttenNijmegen Atletiek 1:55,9
5 Esmay QuattrocchiMarathon Pim Mulier 1:56,7
6 Esmee MulderAV Atletics Nijverdal 1:58,0
7 Iris WilmsMarathon Pim Mulier 2:01,0
8 Britt DirckinckAAV SISU 2:19,2
Anouk HoftijzerAchterhoekse Sport Vereniging DNS

Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam Discus
1 Celine SpinderMarathon Pim Mulier 16,87
2 Jasmijn WilmsMarathon Pim Mulier 14,31
3 Britt DirckinckAAV SISU 14,25
4 Kris OosterveldMarathon Pim Mulier 13,89
5 Zoe TimmeAchterhoekse Sport Vereniging 12,25
Anouk HoftijzerAchterhoekse Sport Vereniging DNS

Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Hoog
1 Joan HardonAC TION 1,40
2 Luna BouwmeesterMarathon Pim Mulier 1,40
3 Noa RuttenNijmegen Atletiek 1,30
4 Kris OosterveldMarathon Pim Mulier 1,25
5 Jasmijn WilmsMarathon Pim Mulier 1,20
6 Britt DirckinckAAV SISU 1,15
7 Celine SpinderMarathon Pim Mulier 1,15
8 Zoe TimmeAchterhoekse Sport Vereniging 1,15
Anouk HoftijzerAchterhoekse Sport Vereniging DNS

Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Ruby JansenMarathon Pim Mulier 8,68,501,401869
2 Nikki MulderAC TION 9,56,831,351574
3 Faye HardonAC TION 9,57,071,251515
4 Carmen PosthumaMarathon Pim Mulier 9,87,131,201434
5 Kira DirckinckAAV SISU 9,47,111,101423
6 Jente van der MeerAC TION 9,85,901,101288
7 Lynn Elke MorskateMarathon Pim Mulier 9,95,731,101262
8 Munisah AbdoelAC TION 9,75,771,001221
9 Bloeme BeersenMarathon Pim Mulier 10,54,591,051064
10 Nora Klein TuenteAC TION 11,24,661,00945
11 Evelien GosselinkAC TION 11,65,390,95912
12 Iris DerksenAC TION DNSDNSDNS0
12 Lieke van den BeltAV Rijssen DNSDNSDNS0

Meisjes Pupil A - 1000 meter

# Naam 1000m
1 Ruby JansenMarathon Pim Mulier 3:26,4
2 Jente van der MeerAC TION 3:38,6
3 Nikki MulderAC TION 3:42,4
4 Bloeme BeersenMarathon Pim Mulier 3:50,9
5 Lynn Elke MorskateMarathon Pim Mulier 3:56,0
6 Kira DirckinckAAV SISU 3:59,2
7 Faye HardonAC TION 4:02,8
8 Nora Klein TuenteAC TION 4:41,0
9 Munisah AbdoelAC TION 5:05,1
10 Evelien GosselinkAC TION 5:20,0
Iris DerksenAC TION DNS
Carmen PosthumaMarathon Pim Mulier DNS

Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Lara van den BergPAC 7,14,133,141105
2 Eva JansenAchterhoekse Sport Vereniging 7,23,853,191074
3 Gwen WiedemeijerMarathon Pim Mulier 7,33,913,001021
4 Chelsey Fay TimmeAchterhoekse Sport Vereniging 7,33,842,76967
5 Deborah WesselsAV Rijssen 7,94,102,72873
6 Aleida MastAAV SISU DNSDNSDNS0
6 Jennecy ProkopPhanos DNSDNSDNS0

Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000m
1 Chelsey Fay TimmeAchterhoekse Sport Vereniging 4:14,4
2 Lara van den BergPAC 4:17,6
3 Gwen WiedemeijerMarathon Pim Mulier 4:22,1
4 Deborah WesselsAV Rijssen 4:23,1
5 Eva JansenAchterhoekse Sport Vereniging 4:54,9
Jennecy ProkopPhanos DNS
Aleida MastAAV SISU DNS

Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Esmee KostersMarathon Pim Mulier 7,413,902,88940
2 Liz te NahuisAchterhoekse Sport Vereniging 7,919,422,84929
3 Jetske de JongeAC TION 8,210,702,41653
4 Julia RuizMarathon Pim Mulier 8,310,532,26605
5 Evi ten DoeschotMarathon Pim Mulier 8,59,112,37569
6 Lauren PosthumaMarathon Pim Mulier 9,611,101,76349
7 Loren NijlandMarathon Pim Mulier 9,36,392,07344

Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam 600m
1 Esmee KostersMarathon Pim Mulier 2:34,0
2 Liz te NahuisAchterhoekse Sport Vereniging 2:36,5
3 Julia RuizMarathon Pim Mulier 2:48,5
4 Jetske de JongeAC TION 2:52,0
5 Evi ten DoeschotMarathon Pim Mulier 3:02,8
6 Lauren PosthumaMarathon Pim Mulier 3:07,6
7 Loren NijlandMarathon Pim Mulier 3:17,3
Onze website maakt gebruik van cookies voor het bijhouden van de bezoekers statistieken. Meer informatie over het hoe en waarom van deze Cookies is beschikbaar in onze privacyverklaring. privacyverklaring Accepteren